Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felsuma madagaskarska

Chovam nekolik let hady a libi se mi gekoni rad bych si poridil tak 1,2 nebo 1,1 parecek.Libi se mi svym zbarvenim Felsuma madagaskarska (Phelsuma madagascariensis).Píšou v knižkách že je spíše pro pokročilejší.Mate nekdo s timto druhem nejake zkusenosti?Taky pisou terarko 80 50 90..neni to pro parecek moc?:-D i muj hadik ma o neco mensi...Kdyztak nejake vase postrehy o chovu

Ahoj, terako musi byt vysoke - ja je mel v paru v terarku (sxdxv) 40x35x70 a v pohode. Koukni se vic v knihach :) Dle meho je i pro zacatecniky, jen ji nelze bezne chytat - trha se jim kuze (opatrnost je na miste) a lze je chovat jen v paru (1.2 v opravdu velkem terku, samice se napadaji). Jedna hloupa vec u felzum - kadeji v zasade na sklo a nejradeji na rpedni :) Kdyz mas zkosenej predek, tak si otrou kloaku a o sklo a je to stejne zadelany :) VH

:-Dcetl jsem ze zijou celozivotne v paru.. jo a treba pro gekko gecko?jake terarko?Je mi jasne ze vzdy vysoke...Nevim jakym gekonem zacit takze vybiram podle toho co se mi libi..Stejne si ho koupim az bude v Ostrave tera burza a kdo vi jeste jestli tam najdu co hledam ze?:-Djo a jinak kolik tak stoji???

Geko urcite vetsi, samec muze mit i 35 cisel a jsou to janci :) Nepotrebuje tolik svetla jak felzumky (tam je dobre dat zarivku, protoze miluji svetlo, UV neni az tak treba, ale chteji dost vapniku). Gekko obcas neprijemne kousne. Co treba G. vittatus? Urcite radeji ber odchov! VH